Výroba pečiatok

stamp

Pri výrobe pečiatok máte na výber z 2 druhov technológie. Pečiatky vyrobené pomocou polyméru (COLOP, TRODAT) alebo pomocou novšej technológie pečiatky MODICO. Pečiatky MODICO ponúkajú vyžší štandard ako pečiatky na báze polyméru alebo gumy. S pečiatkou MODICO je možné tlačit najmenšie písmená, ponúkajú vyžšie detaily a odtiene farieb. Neobsahujú otáčací mechanizmus čím vzniká menšia šanca na poruchu. Dovolujú tlačiť fotografie. Tradičné technológie použité pri pečiatkach COLOP a TRODAT sú zato lacnejšie a stále plnohodnotné pečiatky. Ak vlastníte staršiu pečiatku je možnosť objednať len polymér bez pečiatky, vyhotovíme aj nadrozmerné veľkosti polymérov.
 

Výroba vizitiek

396126_4715

Ponúkame vizitky vyrábané termoražbou alebo pečiatky tlačené laserovou technológiou. Kontaktujte nás pre informácie o cenách, návhu a výrobe vizitiek podľa vašich požiadaviek.

Výroba oznámení

416959_2995

Vyrobíme pre vás rôzne typy oznámení, napr:

  • svadobné 
  • promočné
  • novoročné
  • jubilejné

 

Kontaktujte našu pobočku pre viac informácií alebo objednávku.

Výroba reklamných tabúľ

1113741648-119

Výroba reklamných tabúľ, automobilov, tlač letákov, tlač samolepiek, potlač tričiek a iné služby. Poradíme Vám najlepšie riešenie pre Vašu firmu. Pre bližšie informácie nás kontaktujte.